Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043


Aktualności


SWE60B na pokazach w Skale!W dniach 24-25 maja jesteśmy w Skale z naszą maszyną SWE60B. Firma Serafin organizuje Dni Otwarte w swoim nowym oddziale, gdzie będzie możliwość przetestowania naszej koparki. Jest to wyjątkowa okazja, by poznać jej wszechstronnośc o wyjątkowej wydajności i komforcie. Waga maszyny to 6180 kg, moc netto silnika wynosi 36,2 kW marki Yanmar.


Nowy model SWE35UF!Na targach Autostrada w Kielcach zaprezentowaliśmy nowy model koparki SWE35UF! cieszyła się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem. Posiada następujące parametry: 3850/3750 kg, silnik KUBOTA, moc znamionowa 18,5kW/2000rpm. Koparka posiada kabinę niewystającą poza obrys gąsienic, więc gdy pracuje w pobliżu ścian fundamentowych, może prowadzić wykopy bezpośrednio bez konieczności częstego przemieszczania się. Wyposażona jest w wysokodajny system hydrauliczny i markowe komponenty.Koparka posiada przewody do młota hydraulicznego (standard) oraz przewody pomocnicze i szybkozłącza hydrauliczne (opcja) bez potrzeby wykorzystania siły fizycznej.


TARGI AUTOSTRADA W KIELCACH 14-16.05.2019W dniach 14-16 maja br odbyły się kolejne targi AUTOSTRADA. Zaprezentowaliśmy w tym roku kilka koparek, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród Klinetów. Dodatkowo zaprezentowaliśmy nową minikoparkę, która własnie wchodzi na rynek.

Mimo, że pogoda nie sprzyjała to gościliśmy wielu Klientów na naszym stoisku i jeszcze więcej osób, które chciały bliżej się przyjrzeć naszym sprzętom.


Nasz nowy Dealer w zachodniopomorskim!Mamy zaszczyt ogłosić, że firma Rental Serwis  Będgoszczy k/Szczecina została naszym Dealerem na region zachodniopomorski! To firma z dużym doświadczeniem w maszynach budowlanych jak i ich serwisie. Bardzo się cieszymy, że firma Sunward Polska będzie mieć przedstawiciela na ten obszar ze wzgędu na sporą ilość zapytań płynących z tej strony Polski.

RENTAL SERWIS

Będgoszcz 18

74-202 Będgoszcz


Międzynarodowe targi BAUMA Monachium 2019W dniach 8 - 14 kwietnia 2019 roku odbyły się Międzynarodowe Targi BAUMA Monachium. Koncern SUNWARD przygotował nową ofertę udoskonalonych maszyn jak i przedstawił kilka całkiem nowych modeli jak np; SWE60UF, SWE90UF czy SWE155F. To był niezapomniany festiwal urządzeń budowlanych małych, dużych jak i tych największych gabarytów. Cieszymy się bardzo, że mieliśmy okazję uczestniczyć w takim evencie. Dziękujemy wszystkim Partnerm, naszym Dealerom oraz Klientom za odwiedzenie stoiska SUNWARD. To podwójna radość, że frekwencja wszystkich odwiedzającyh była tak duża mimo niesprzyjającej pogody. Uważamy, że to był bardzo owocny i udany czas.


Nowy Dealer w Olsztynie!Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowego Dealera firmy Sunward Polska Sp. z o.o. Firma Warmińskie Centrum Maszyn Budowlanych w Olsztynie zasiliła szeregi delaerów naszej firmy z czego jesteśmy dumni.

Zatem zapraszamy na Warmię!

WCMB

ul. Towarowa 9

11-041 Olsztyn


Już niedługo w sprzedaży nowa linia modeli koparek !!!W ofercie sprzedaży niebawem pojawią się nowe, ulepszone wersje koparek: SWE20F, SWE25F, SWE35UF, SWE60UF, SWE90UF, SWE155F, SWE215F, SWE335F