Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043


Aktualności


ŁADOWARKA SL 58WJuż wkrótce swoją ofertę rozszerzymy o duże ładowarki kołowe.


SUNWARD SWE25 FU - już jest dostępnySWE25 FU  jest już dostępna

 

Po monachijskich targach Bauma najbardziej oczekiwaną koparką jest SUNWARD SWE25 FU.Pierwsze egzempalrze już do nas dotarły. Maszyny prezentują się znakomicie i przyciągają uwagę nowoczesnym designem. Oprócz doskonałej prezencji, należy zwrócić uwagę na doskonały i sprawdzony japoński duet: hydraulikę KAYABA i silnik Yanmar. W SWE25 FU pracuje najnowsza, potrójna, wielotłoczkowa pompa KYAYABy, oraz dodatkowo pompa zębata.


SWE 17B w nowym wydaniJuż jest! SWE 17B w nowym wydaniu

 

Nowa minikparka SWE17B miała premierę na wiosennych targach w Monachium. W ziązku z licznymi zapytaniami o ten model mini informujemy, że maszyny dotarły już do nas w nowej szacie. Zmiany dotyczą wyglądu zewnętrznego kabiny, ale również jej wnętrze wzbogaciło się o nowoczesny, kolorowy panel sterowania z dzwiękową i wizualną informacją o maszynie. Na operatora czeka wygodny fotel, oraz radio z możliwością sterowania za pomocą nowego panela. Zapraszamy do zapoznania się z nową mini.


Nowe mini w ofercie SUNWARDNowe mini w ofercie SUNWARD

 

Prezentujemy dwie nowe maszyny z serii U- bez nawisu kabiny:

  • SWE 18UB z zasilaniem elektrycznym
  • SWE 25UB

 

Więcej informacji wkrótce.


MTB 2012Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim  
Kielce 2012

 


Targi BAUMA MonachiumTargi w Monachium

 

BAUMA 2013

 

W dniach 12-15 kwietnia 2013 odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi w Monachium. Na targach okazałe stoisko z maszynami prezentowała również firma Hunan Sunward Intelligent Machinery. Podczas oficjalnej prezentacji dealerów z Europy firma Sunward Polska podpisała kolejną umowę na wyłączność sprzedaży produktów Sunward w Polsce.