Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

Koparki SUNWARD

Koparki SUNWARD to niezwykle wszechstronne i cenione w branży wysokowydajne urządzenia. Dopracowane konstrukcje pozwalają na uzyskanie doskonałych parametrów funkcjonalnych przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacyjnych. Koparki SUNWARD nadają się do nawet najbardziej wymagających prac, oferując doskonałą uniwersalność i niezawodność. Dzięki wykorzystaniu jedynie najlepszych komponentów są to urządzenia, na których zawsze można polegać.

 

Koparki SUNWARD – stworzone do zadań specjalnych

 

Koparki SUNWARD sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalna wydajność. Duży zakres pracy i mocny silnik to znak rozpoznawczy każdej maszyny produkowanej przez firmę SUNWARD. Jednocześnie projektantom i konstruktorom marki udało się uzyskać wysoką efektywność przy minimalnym zużyciu energii. Praca w terenie przy wykorzystaniu koparek SUNWARD to również sama przyjemność dzięki wygodnym kabinom i licznym elementom wyposażenia dodatkowego podnoszącym ich funkcjonalność.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Dodatkowy osprzęt do maszyn SUNWARD obejmuje m.in. długie ramiona, które współpracują ze wszystkimi modelami koparek, znacznie zwiększając ich możliwości. Dysponujemy też innymi wysokowydajnymi urządzeniami – warto zwrócić uwagę m.in. na minikoparki oraz koparki kołowe SUNWARD.