Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

Koparki kołowe SUNWARD

Koparki kołowe SUNWARD to potężne maszyny o doskonałej mocy, wydajności i zakresie pracy. Jednocześnie ich atutem jest duża mobilność i prędkość poruszania się, uzyskiwana dzięki wykorzystaniu kół w miejsce gąsienic. Sprawia to, że koparki kołowe SUNWARD sprawdzają się przy bardzo wielu pracach budowlanych, zachwycając zarówno wszechstronnością, jak i wydajnością.

 

Uniwersalne i mobilne koparki kołowe SUNWARD

 

Koparki kołowe SUNWARD zaprojektowano i stworzono z myślą o niezawodności i uniwersalności, a także wydajności pracy. Dlatego do ich konstrukcji użyto najwyższej klasy komponentów, a dobór parametrów i funkcji starannie przemyślano. Tego typu urządzenia mogą być wykorzystywane w bardzo wielu pracach, a dzięki temu, że poruszają się także ulicami, ich transport z miejsca na miejsce nie stanowi problemu.

 

Koparki kołowe SUNWARD wykorzystują opracowane przez inżynierów i mechaników firmy najnowocześniejsze rozwiązania, które decydują o funkcjonalności, wszechstronności i niezawodności. To jedne z najlepszych maszyn tego typu na rynku, których użytkowanie oznacza wysoką skuteczność przy jednoczesnym komforcie wykonywania prac.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W ofercie posiadamy też minikoparki i midikoparki SUNWARD o szerokich możliwościach zastosowania.