Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

MTB 2012

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim
Kielce 2012

W dniach 6-8 lipca 2012 roku na zboczu góry Pierścienica w Kielcach, odbyły się Mistrzostwa Polski MTB CROSS COUNTRY. W kategorii masters brązowy medal zdobył Henryk Januszek z Kieleckiego Towarzystwa Cyklistów. W wyścikgu elity mężczyzn tytuł Mistrza Polski zdibył Marek Konwa reprezentujący Milkę Superior- Team, a srebro wywalczył MarekGaliński. W wyścigu elity kobiet Mistrzynią Polski została Paula Gorycka z kieleckiej grupy 4F e-VIVE Raicing Team, druga była Katarzyna Solus Mśkowicz z grupy DEK Meble Cyclo Korona. Trzecie miejsce przypadło Annie Szafraniec z CCC. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a organizatorom dziękujemy za zaprszenie do uczestnictwa  w imprezie sportowej.