Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043


O firmie

Koparki, ładowarki, palownice Sunward – o firmie

 

Sunward Polska jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce koncernu SUNWARD EUROPE HEAVY INDUSTRY.NV oraz SUNWARD INTELIGENT EQUIPMENT CO., LTD.

 

Firma Sunward jest jednym z najlepszych producentów koparek, dźwigów, wiertnic, palownic, wózków widłowych oraz urządzeń górniczych i innego ciężkiego sprzętu. Urządzenia tego producenta wykorzystują najnowocześniejsze technologie oraz wyróżniają się przemyślanym designem, wyznaczając najwyższy światowy standard. Ciężka praca inżynierów i projektantów firmy Sunward oraz współpraca z innymi doświadczonymi partnerami skutkują powstawaniem niezwykle dopracowanych produktów. Ich jakość potwierdzają certyfikaty zgodności CE wydane przez TUV, DNV czy też IG.

 

Wysoka jakość i nowoczesne technologie – urządzenia SUNWARD

 

Prowadzony przez koncern SUNWARD INTELIGENT EQUIPMENT zaawansowany program poszukiwawczo-wdrożeniowy przyczynia się do stałego rozwoju marki i wytwarzania coraz doskonalszych urządzeń. Firma kładzie nacisk na implementację najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań jakościowych. Sprawia to, że zarówno same urządzenia, jak i dodatkowy osprzęt do maszyn Sunward są zgodne z najnowszymi światowymi standardami w zakresie wydajności, niezawodności i komfortu pracy.

 

Maszyny SUNWARD są niezwykle ergonomiczne, a montowane w nich podzespoły renomowanych firm (Yanmar, Perkins, Kubota, Comerr, KYB, Casappa, Parker, Rexroth) sprawdzają się w każdych warunkach pracy, wpływając jednocześnie na jakość i niezawodność urządzeń.

 

Urządzenia Sunward eksportowane są w obrębie wszystkich kontynentów. Ich wysoka jakość jest więc doceniana na całym świecie. Solidna sieć dystrybucji funkcjonuje także w naszym kraju, zapewniając Polakom rozległy dostęp do zaawansowanych technologicznie produktów marki.