Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

Równiarki drogowe SUNWARD

Równiarki drogowe SUNWARD wykorzystywane są przede wszystkim do profilowania podłoża pod różnego typu twarde nawierzchnie. Zaawansowane mechanizmy pozwalają również na wykonywanie prac związanych z usuwaniem starych nawierzchni czy wyrównywaniem gruntu w innych celach. Proponowane przez nas rozwiązania wyróżnia wykorzystanie nowoczesnych technologii, dzięki czemu równiarki drogowe SUNWARD umożliwiają ekonomiczną i efektywną pracę w każdych warunkach.

 

Wydajne i funkcjonalne równiarki drogowe SUNWARD

 

Wszystkie równiarki drogowe SUNWARD to maszyny o doskonałych parametrach użytkowych. Komfortowe kabiny umożliwiają nie tylko wydajną, ale też przyjemną pracę. Bogate wyposażenie i możliwość zastosowania dodatkowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika rozwiązań wpływa na ich wszechstronność. Doskonałe, bezawaryjne silniki i mechanizmy przystosowane są do długotrwałej pracy w każdych warunkach.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem nie tylko równiarek drogowych, ale też frezarek asfaltu SUNWARD i innego wysokiej klasy sprzętu do robót drogowych i budowlanych.