Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043


Wiertnice

Wiertnice SUNWARD

Rotacyjne wiertnice SUNWARD to wyspecjalizowane urządzenia wyposażone w konstrukcję ramiennego wiertła. To nowoczesne maszyny o doskonałych parametrach, wysokiej produktywności oraz łatwości działania i możliwości zastosowania różnorodnego, ułatwiającego pracę na zróżnicowanym geologicznie podłożu oprzyrządowania.


Hydrauliczne, automatycznie regulowane podwozie ze specjalnie zaprojektowaną ramą utrzymuje hydrauliczne podnośniki na pokładzie urządzenia w celu zapewnienia maksymalnej stabilności.
Opatentowany system równoległoboków, pozwala na pracę o różnym nachyleniu przy założeniu pionowej pozycji masztu w czasie niezbędnych zmian pozycji pomiędzy transportem a pozycją użytkowania. Samowznoszący się maszt nie wymaga dodatkowego oprzyrządowania.


Idealnie sprawdzające się w każdych warunkach wiertnice SUNWARD


Wiertnice SUNWARD wykazują doskonałe przystosowanie do transportu ze względu na układ składanych elementów. Dodatkowo wyróżnia je nowoczesny rotacyjny system z 3 zakresami prędkości wiercenia oraz jeden zakres prędkości zwrotnej, a także doskonały system smarowania oraz chłodzenia.


Wysokowydajne wiertnice SUNWARD są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, zachowując jednocześnie wysoką energooszczędność. Urządzenie wyposażone jest w silnik diesla spełniający wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska i bezpiecznych poziomów emitowanego hałasu. Nowoczesny, elektroniczny system kontroli DESARS, niezależnie zaprojektowany na bazie najnowocześniejszych osiągnięć technologii CAN BUS z wyświetlaczem LCD umożliwia zaś nie tylko niezwykle efektywną i bezpieczną, ale też komfortową pracę.Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera www.sunward.com.cn oraz zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Sprzedajemy również oryginalne części zamienne SUNWARD oraz prowadzimy profesjonalny serwis zajmujący się naprawą i konserwacją maszyn.

 

 

wiertnica3   wiertnica4