Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043


Wiertnice

Rotacyjne wiertnice firmy SUNWARD to wyspecjalizowane urządzenia wyposażone w konstrukcję ramiennego wiertła. Nowoczesne, o doskonałych parametrach, wysokiej produktywności oraz łatwości działania, przy zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania w zależności od zróżnicowania geologicznego podłoża.


Hydrauliczne, samo-regulowalne podwozie ze specjalnie zaprojektowaną ramą utrzymuje hydrauliczne podnośniki na pokładzie urządzenia w celu zapewnienia maksymalnej stabilności.
Opatentowany system równoległoboków, pozwala na pracę o różnym nachyleniu przy założeniu pionowej pozycji masztu w czasie niezbędnych zmian pozycji pomiędzy transportem a pozycją użytkowania. Samowznoszący się maszt nie wymaga dodatkowego oprzyrządowania.


Doskonałe przystosowanie do transportu ze względu na układ składanych elementów. Wbudowana hydrauliczna stopa masztu jest pomocna w instalowaniu płytkich osłon i łatwiejszego transportu.
Nowoczesny rotacyjny system z 3 zakresami prędkości wiercenia oraz jeden zakres prędkości zwrotnej.
Doskonały system smarowania oraz chłodzenia.


Energooszczędny system hydrauliczny zdolny do pracy w trudnych warunkach przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności.
Urządzenie wyposażone jest w silnik diesla spełniający wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska i bezpiecznych poziomów emitowanego hałasu.
Nowoczesny, elektroniczny system kontroli DESARS, niezależnie zaprojektowany na bazie najnowocześniejszych osiągnięć technologii CAN BUS z wyświetlaczem LCD.Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera www.sunward.com.cn