41 249 52 52 792 020 043   530 717 802

Minikoparki od 1 do 3t
SUNWARD

Minikoparki to urządzenia idealne do wykonywania precyzyjnych prac, szczególnie na ograniczonej przestrzeni. Kompaktowa konstrukcja wpływa na zwrotność i ogromną sprawność. Minikoparki SUNWARD to urządzenia o masie od około 1 tony do 6 ton. Ich duża moc robocza pozwala na realizację nawet bardzo wymagających zadań, a wykorzystanie najwyższej klasy komponentów od renomowanych marek gwarantuje rewelacyjną jakość urządzeń.

Niezawodne i sprawne minikoparki SUNWARD

Minikoparki SUNWARD są cenione ze względu na swoją wydajność i niezawodność. Wysokiej klasy silniki Yanmar, Kubota, Isuzu, Cummins i podzespoły hydrauliczne Kayaba, Casappa, Nachi,Bosch, Rexroth pozwalają na sprawną realizację prac w każdych warunkach. Bogate wyposażenie dodatkowe gwarantuje ogromną wygodę użytkowania i bezkonkurencyjną funkcjonalność. To niezwykle uniwersalne maszyny o szerokim zastosowaniu w wielu typach prac. Ich atutem jest również niewysoki koszt eksploatacji.

Dostępne w naszej ofercie modele reprezentują szeroki przekrój mocy i funkcji. Wiele z nich występuje w wersjach z rozbudowaną dotakową hydrauliką, z osprzętem PREMIUM, dodatkową przeciwagą, czy w specjalnym malowaniu. Wszystkie minikoparki SUNWARD odznacza zaś najwyższa jakość i wydajność. Polecamy również midikoparki, koparki gąsienicowe i kołowe oraz miniładowarki, ładowarki, podnośniki nożycowe i przegubowe, dzwigi, kruszarki, przesiewacze, palownice, oraz wiertnice SUNWARD.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij