Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

Frezarki asfaltu SUNWARD

Frezarki asfaltu SUNWARD to maszyny powszechnie wykorzystywane w drogownictwie i cenione ze względu na doskonałe walory użytkowe. Proponowane przez nas urządzenia są skonstruowane według najnowszych światowych standardów, umożliwiając niezwykle wydajną, a jednocześnie komfortową pracę. Do atutów frezarek asfaltu SUNWARD należą też niskie koszty eksploatacyjne.

 

Najlepsze rozwiązania dla budownictwa drogowego – frezarki asfalt SUNWARD

 

Dzięki frezarkom asfaltu SUNWARD możliwe jest niezwykle sprawne, precyzyjne i wygodne usuwanie mas bitumicznych oraz innych twardych nawierzchni z podłoża, co wpływa na szybsze przeprowadzenie ich remontu lub renowacji. Proponowane przez nas maszyny usprawniają pracę w każdych warunkach dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów od renomowanych producentów. Firma SUNWARD produkuje urządzenia o różnej wydajności, nadające się zarówno do szybkiej realizacji prostszych zadań, jak i do przeprowadzania wymagających prac.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem wysokowydajnych urządzeń drogowych, a także budowlanych – m.in. koparek, minikoparek i midikoparek SUNWARD umożliwiających realizację różnego typu zadań.