Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

Midikoparki SUNWARD

Midikoparki to urządzenia łączące w sobie wszystkie zalety minikoparek (niewielkie rozmiary, zwrotność, wszechstronność) z atutami tradycyjnych koparek o normalnych rozmiarach (moc, wydajność). Midikoparki – dzięki temu, że są nieco większe niż minikoparki SUNWARD – posiadają większe silniki oraz dłuższe ramiona, co powiększa ich zakres pracy oraz możliwości. To sprawia, iż świetnie sprawdzają się w realizacji bardzo wielu zadań.

 

Niezawodne i uniwersalne Midikoparki SUNWARD

 

Midikoparki SUNWARD wykorzystują zaawansowane rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne – w ten sposób wyróżniają się rewelacyjną wydajnością pracy i funkcjonalnością. Dzięki pomniejszonym w stosunku do tradycyjnych koparek rozmiarom sprawdzają się idealnie na ograniczonym terenie, pozwalając jednocześnie na szybką i precyzyjną realizację prac z zakresu różnych dziedzin. Szeroki wybór maszyn o różnych parametrach oraz bogate wyposażenie dodatkowe pozwalają dopasować urządzenie do potrzeb użytkownika, spełniając nawet najbardziej wygórowane wymagania.

 

Dopracowane midikoparki SUNWARD to najlepszy wybór dla profesjonalistów z zakresu budownictwa i pokrewnych dziedzin. Decyduje o tym przede wszystkim gwarantowana dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów niezawodność i efektywność w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawia zaś, że możliwe jest komfortowe i sprawne realizowanie nawet najbardziej wymagających prac.