Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043

Miniładowarki SUNWARD

Miniładowarki SUNWARD to ogromna produktywność zamknięta w niewielkich maszynach. Dzięki niewielkim rozmiarom miniładowarki SUNWARD dostaną się niemal wszędzie, a duża moc i siła łyżki zapewnią szybką i precyzyjną pracę w każdych warunkach. Możliwość wyboru modelu o budowie kołowej lub gąsienicowej sprawia, że łatwo znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantuje zaś efektywność, jakiej nie powstydziłyby się najlepsze urządzenia marek europejskich czy amerykańskich.

 

Miniładowarki SUNWARD o wielu zastosowaniach

 

Miniładowarki SUNWARD sprawdzą się na każdej budowie, szczególnie na terenach zurbanizowanych i niewielkich działkach, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na manewry. Możliwość wykorzystania ich zarówno do przenoszenia, kopania i wyrównywania gruntu, jak i odśnieżania oraz wielu innych prac wpływa na funkcjonalność i wszechstronność każdego urządzenia. Szereg dodatkowych funkcji pozwala na wykorzystanie każdej maszyny w dostosowany do potrzeb użytkownika sposób, a ogromna wydajność gwarantowana przez użyte w konstrukcji najlepsze komponenty umożliwia szybką i sprawną pracę.

 

Miniładowarki kołowe idealnie sprawdzają się na twardszym gruncie, podczas gdy modele gąsienicowe nadają się do operowania na miękkim podłożu. Przy pracach wymagających dużego zasięgu i udźwigu sprawdzą się zaś ładowarki teleskopowe SUNWARD.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą maszyn!