Leasing w 15 minut

Adres: Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 161

Telefon:  41 249 52 52792 020 043


Palownice

Hydrauliczne palownice firmy SUNWARD to wysoce wyspecjalizowane urządzenia bezpieczne dla środowiska, nie emitujące zanieczyszczeń, bezwibracyjne i działające bez uciążliwego hałasu. Ponad 20 modeli palownic z siłą naciskową od 80 do 1200 ton o szerokim spektrum zastosowania z doskonałą wydajnością i zastosowanych ekonomicznych rozwiązaniach.
Palownice firmy SUNWARD dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii są zdolne do pracy w różnych warunkach i możliwościach przystosowania się do nich aby w pełni zrealizować zamierzone cele projektów.
Kabina posiada wzmocnioną osłonę przedniej szyby, a jej konstrukcja umożliwia kontrolowanie przez operatora pozycji palownicy oraz dogodne działanie przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa.
Technologia spiętych ze sobą palownic zgodna z zasadą zastosowania miejscowego i na odpowiednim poziomie pożądanej siły naciskowej.
Opracowana technologia z powodzeniem pozwala eliminować ryzyko uszkodzeń palownic i daje pelną kontrolę nad ich działaniem.
Mechanizm stalowych palownic w kształcie litery H.
Hydrauliczne podwozie transportuje urządzenie.
Maszyna jest przystosowana do dogodnego transportu - jest "składalna" - najcięższa samodzielna część może być załadowana na środek transportu o ładowności 40 ton.
Wyposażona w nowoczesne zabezpieczenia. Wbudowane wskaźniki pokazują odległości, kąty nachylenia oraz inne niezbędne parametry i aktualne odczyty konieczne do prawidłowego działania.
W sytuacji osiągnięcia krytycznych parametrów, urządzenie pokazuje sygnały ostrzegawcze oraz sygnały alarmowe aby operator urządzenia mógł wykonywać zadanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera www.sunward.com.cn